La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

4

Zimowa noc na Unreal Engine 5. Mimo, że jest to odrobinę amatorskie (niektóre słabe tekstury), to oświetlenie robi tak genialną robotę, że wielokrotnie wygląda to niesamowicie realistycznie. Polecam:


3

@macio_944 jak ja widzę ue5 w akcji a potem patrzę na mojego gtx 1660s z i5 10400 to wiem, że nieubłagalnie zbliża się upgrade peceta. :|

3

@marcin62 Ja mam 2070 Super i za jakiś czas też mnie to czeka. Obawiam się, że optymalizacja będzie schodziła na dalszy plan przez co gry będą po prostu dużo bardziej wymagające.

4

@macio_944 co nie, 2070 S już powoli przestaje dawać radę w nowszych produkcjach :/ trzeba będzie odpalić OnlyFansa i zarobić na ten upgrade

konto usunięte

1

@macio_944 teraz mozna tanio dobre szutki używki wyciągnąć seri 3000 ja mam na razie 3080 ale szukaj wyrwiesz teraz w dobrej cenie np 3090 z 24gb vram. nie duzo odstaje od 4080 cos pomiędzy 4070ti a duzo vramu będzie ważne te 24 starczy na dłużej w kolejnych latach. po 3 tysie chodzą .

1

@macio_944
Coś pięknego :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?