La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

0

Jak dla mnie to tu było wejście na czerwo (i to nie jedyne Gimeneza w tym meczu bo w sytuacji z Raphinhą był ostatnim obrońcą). Sędziowanie więc utrzymuje poziom, fatalny poziom.


2

@Aragorn33 Czysto wg. Madrytu ja im wierze

1

@Aragorn33 I pół internetu nie płacze, że chlop gra brutalnie? No tak, nie jest z Barcy xd

konto usunięte

0

@Aragorn33 Filmik jest spowolniony i obraz takiej sytuacji jest bardzo mylący. Zobacz jak Pedri ustawił nogę. Tutaj naprawdę było to dziełem nieszczęśliwego wypadku i czerwonej bym nie pokazał. Czerwona była ewidentna za tamten faul na Raphinhi, tylko nie pamiętam kto to zrobił, chyba Reguillon

0

@Aragorn33 widziałeś rękę Correi na początku i Busiego na koniec? Obie na wysokości barku, a ten żadnej nie gwizdnął.

0

@Rewolucja123 co do rąk się nie wypowiadam bo po prostu nie rozumiem tych przepisów (w sprawie rąk odwalają wszyscy arbitrzy we wszystkich rozgrywkach).

1

@AFA90 racja, ten faul na Raphinhi to był chyba Reguillon.

0

@Aragorn33 Ja też nie bardzo rozumiem, ale no mimo wszystko wysokość ręki na poziomie barku w obu przypadkach, nie jest to naturalne i mały czas na reakcje nie ma tu znaczenia.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Chyba powinien być karny dla Atleti. Jestem przekonany, że ktoś już miał taką sytuacje w lidze, z bardzo podobnie ułożoną ręką. Wtedy odgwizdali karniaka

1

@AFA90 Inter w LM przypominam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?