La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 725 Culés

0

Nie wiem czy to dobry pomysł. Znów gra pod Messiego i jeśli on nic nie wyczaruje to brak pomysłu na grę czy nie lepiej podstawić na nowy projekt i już dać sobie spokój z Messim? Jestem pełen obaw.

0

@DamianPSV za namową Pique, Laporta postawil na nowy projekt i jak widac Barca nie moze wyjsc z grupy ligi mistrzów. Powrot Messiego jest swoim rodzaju przynznaniem sie do bledu Laporty i blaganiem o pomoc

1

@DamianPSV też byłem podobnego zdania, ale teraz jak jest Dembele to gramy tak samo na niego, tylko że wykonawca gorszy...

0

@DamianPSV też się o to obawiałem, ale warto na to spojrzeć z drugiej strony. Finanse mamy opłakane, z przodu jakości nie ma, a przez finanse nie ma jak kupić kogoś dobrego. Messi da jakość, a nie będzie takim obciążeniem dla budżetu klubu. Zresztą myślę, że te 2 lata przerwy pozwolą na uzdrowienie relacji i Messi będzie kluczowym piłkarzem, ale w zdrowy sposób, tak jak w Argentynie na Mundialu.

0

@DamianPSV I ten nowy projekt jest pośmiewiskiem w europejskich pucharach

0

@Ukasz Nieporównanie gorszy. Ersatz z Bundesligi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?