La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 976 Culés

6

Xavi: Dawaj, wbijaj na bojo Franck
Yamal: Trenerze, widzisz mnie?

Powoli zaczyna robić się to żałosne...

0

@HighestInTheRoom zalosne to jest oczekiwanie ze 15 latek bedzie gral z 30 latkami w najwyzszej klasie rozgrywkowej, tylko dlatego ze media o nim pisza jaki to zdolny.

0

@Szklaner To po uj go powołuje w takim razie? To samo Torre.
Żeby pooglądali se meczyk z ławki?

Jasne, lepiej oglądać parodystów Fatiego i Ferrana, co nie?

0

@HighestInTheRoom smiechu warte sa te twoje zale. A co jest zlego ze 15 letnie dziecko posiedzi i zobaczy na zywo jak wyglada prawdziwy mecz w seniorskiej pilce. No ale wiadomo hype na yt poszedl to oczywiscie trzeba sie zalic ze xavi nie gra nawet juniorem w skladzie.

0

@Szklaner Pablo Torre też jest 15 letnim dzieckiem, że albo w ogóle nie gra, albo gra ogony?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?