- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 690 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 690 Culés
5
Temat F1
W Baku zawsze były problemy z przyczepnością na początku weekendu z powodu braku gumy i zabrudzeń toru.
W tym roku sprawa została spotęgowana ponieważ miasto wymieniło asfalt na trasie toru więc jest jeszcze mniej gumy niż normalnie, do tego asfalt jest dużo gładszy a przez to bardziej śliski.
A żeby tego było mało, jest to weekend sprintu czyli mamy tylko jedną sesję treningową przed kwalifikacjami a to oznacza, że i bolidy nie nagumują toru.
Także już w ten piątek dostaniemy najszybszą część weekendu wyścigowego, po jednej sesji testowej gdzie zespoły będą miały tylko jedną szansę dopracować konfigurację auta, na cholernie śliskim torze który nie wybaczy żadnego błędu, bo ten przy najdrobniejszej pomyłce zakończy się w ścianie.
0
@Tasde To jest szansa na to, że Sargeant wygra :)
2
@Tasde to oczym piszesz sprawia, że możemy liczyć na chaotyczny i widowiskowy wyścig :)
1
@Tasde brzmi jak zabawa :D tylko niekoniecznie dla kierowców i mechaników którzy będą musieli składać te samochody. Oby nikomu nic się nie stało
2
@Bykunn Widowisko zapowiada się świetnie, gorzej ze sportem. Przekładając to na piłkę nożną, to jakbyś przez 30 minut meczu miał zamieszki na boisku.
0
@Tasde otóż to. Ja akurat wylądowałem w szpitalu także muszę sobie pilnie wykupić coś na telefonie. Nie ominie mnie taki weekend
1
@Bykunn Jak nie masz żadnego lewego streama to polecam F1TV, jest tańsze od Viaplaya, ma lepszą jakość i dużo opcji
0
@Tasde o w zasadzie mam wykupione na kompie to przecież na telefonie też będzie działać :D viaplay śmierdzi kocim moczem
Niech oddają F1 na Eurosport albo Eleven
1
@Bykunn W sumie nie wiem czy Eleven było lepsze, na pewno merytorycznie dużo niższy poziom bo co Viaplay ma dostęp do F1 to ich a Eleven max co mógł to zapytać Kubicę o coś albo pogadać z Toto po polsku.
Jednak wkurza słaba jakość, awaryjność i przed wszystkim fakt, że to tylko player online więc zawsze oglądasz ze sporym opóźnieniem.