La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1304 Culés

0

co to za socios co nie przychodzą na głosowanie a nawet nie chce im się decydować online? Co to za socios co nie chodzą na mecze? Dla mnie jest to przestarzały format i można klub sprzedać inwestorowi za ogrome pieniadze tak jak się to robi np. w Anglii, Włoszech. W momencie gdy właściciel będzie zarządzać klubem jak firmą (bo ma na tym zarobić) to będzie to miało sens.

0

@Ziemny Z jednej strony tak, z drugiej można trafić na kiepskiego właściciela i rozwalić klub (vide Malaga, Valencia)

0

@Nieznajomy Barcelona to nie Malaga ani Valencia. Byle kto tego klubu nie kupi, bo potrzeba miliardów na taki zakup. Do tego nie trzeba sprzedawać pierwszemu lepszemu z odpowiednią kasą tylko takiemu, który ma realistyczny plan sportowy i instytucjonalny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?