La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 748 Culés

konto usunięte

20

No to tak
Jak Real przegra ligę: Liga Negreiry
Jak Real przegra PK: spięli się na nas a z Barcą rozłożyliby nogi
Jak Real przegra z City: to wina szejków, gdyby nie ich brudne pieniądze to bylibyśmy w finale
Jak Real przegra z Milanem: UEFA mści się za Superligę

2

@MesQueUnClub96 nie inaczej...

5

@MesQueUnClub96 No to tak
Jak Real wygra ligę : Barca sfrajerzyla
Jak Real wygra PK : Nic nie znaczący puchar
Jak Real wygra z City : To wina Pereza, gdyby nie jego macki to byliby w finale
Jak Real wygra z Milanem : Milan to do ligi Europy się nie nadaje, osrali się, z nami to by wyszli na smierć i życie.

XD

1

@MesQueUnClub96 w jakiej Ty bańce żyjesz xD

konto usunięte

2

@Zoker w barcelońskiej, czyli normalnej.

0

@MesQueUnClub96 no raczej nie. Z jakimiś 12-letnimi Kubusiami z fejsa, które tak właśnie mówią. Żaden normalny człowiek Ci nie będzie takimi tekstami rzucał.

0

@MesQueUnClub96 a to Milan już w finale czeka?

konto usunięte

0

@mrboom no tak, w drugim półfinale oba kluby z Milanu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?