La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1426 Culés

0

Lech Poznań wygrywa z Cracovią 3:0,dobra gra Bednarka i przede wszystkim Krisa Velde,Lech tymczasowo wskakuje na trzecie miejsce w tabeli.Jutro kibice Lecha będą kibicowali...Legii Warszawa przeciwko Pogoni Szczecin :) ?

0

@FcPortoFan1999 skoro Cracovia oddala mecz Legia też odda. Sztamy to Sztamy. Choć oficjalnej Pogoni z Legia już nie ma.

0

@derlysy1979 Po Rzymie 2013,i sytuacji kibiców z Zagłębiem Sosnowiec,Pogoń Szczecin to już nie ma sztamy z Legią.

1

@FcPortoFan1999 a co napisałem? Oficjalnie. Stare grzyby mają kontakt do dziś. Jestem ze Szczecina chłopaku.

0

@derlysy1979 Masz rację,ale coś mi się nie chce wierzyć aby Legia się rozłożyła przed Szczecinem po Pucharze Polski,bo Oni też ich gonią w tabeli,mimo iż daleko to zawsze Legia może szybciej 2 miejsce sobie zaklepać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?