La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1478 Culés

2

Rashford to ciekawy przypadek

Niby w tym sezonie 29 bramek na koncie lecz po porostu raz ma okres gdzie non stop strzela seryjnie a następnie przychodzi seria gdzie nic mu nie wychodzi

Strasznie chimeryczny, prawie jak Dembele

1

@Herato Chciałbym żeby nasz Dembele miał chociaż jeden okres w sezonie gdzie seryjnie zdobywa bramki. :|

1

@Herato Dlatego zawsze wolałem takich piłkarzy jak np Pedro czy Villa którzy nie byli najlepsi, ale stabilni

4

@Cotutajsiedzieje Villa był top

1

@Cotutajsiedzieje Villa po kontuzji na KMS tez zjechał z formy

0

@Herato Dembele 30 goli to w 5 lat nazbierał.

0

@Luciano99 był top ale żeby go nazywać najlepszym to tak średnio

0

@Herato masz rację, ale trzeba brać pod uwagę, że to koniec sezonu i piłkarze są zmęczeni i spadek formy występuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?