La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

15

Oczywistym jest fakt, że Busi już fizycznie nie dawał rady i nie nadążał co szczególnie było widać z wybieganymi zespołami w LM o wysokiej jakości jak np Bayern. Oczywistym jest również to, że Barcelona już dawno powinna ogarnąć temat następcy, ale jak ktoś pisze, że był hamulcem w grze ofensywnej i tylko nas spowalniał to niech się zastanowi czy rozumie grę, która ogląda bo mimo, że najszybszy nie był to dalej potrafił jednym podaniem zdobyć więcej przestrzeni niż większość piłkarzy przeprowadzając swoje rajdy z piłka przy nodze co tylko potwierdzają statystki.

konto usunięte

3

@ViscaelBarca2007 Jak strona poświęcona Realowi pisze tak długiego pozytywnego tweeta o zawodniku Barcelony to trzeba tylko oddać szacunek. Nie sprawdzałem notatnika ale tam pewnie nic nie napisali.

0

@ViscaelBarca2007 Busi to trochę taki Neuer na swojej pozycji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?