La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 931 Culés

3

Widzę tutaj jakieś debaty odnośnie dotacji na przebudowę stadionu Rakowa, którego właścicielem jest Michał Świerczyński

Co ciekawe w.w czlowiek jest również właścicielem X-komu, który wygrywa (lub wygrał - nie sledze tego zbytnio) przetarg na dostarczenie laptopów do nauki, który rząd z Morawieckim na czele ma zasponsorowac

Kropki już sami połączcie. :|

4

@marcin62 akurat to, że kupuje się od Polskiej firmy to plus. Sam pomysł finansowania i laptopów to paranoja.

konto usunięte

0

@marcin62
Michał Świerczyński nie jest żadnym właścicielem Rakowa ani x-komu. :P

0

@bartas97 https://businessinsider.com.pl/biznes/michal-swierczewski-x-kom-i-rakow-od-wlasciciela-sklepiku-do-szefa-giganta/q6tsc5c

a kto?

@koksik2700 Wiadomo, że wspieranie polskich firm na propsie aczkolwiek to jest najmniej istotne w tej sprawie

4

@marcin62 Chodziło mu, że napisałeś ''Świerczyński'' a nie Świerczewski

1

@HighestInTheRoom Oj xD
Przed chwila wstałem, sorry

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?