- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
0
Za dwa miesiące miną 4 lata od mojej rejestracji w serwisie. Chore :D
11
@MesQueUnClub96 O 4 lata za dużo.
3
@MesQueUnClub96 Niestety
0
@Encore Ty Enkor tam wiesz
11
@Encore idź tam lepić plakaty Antonego z bravo sport na ścianie
1
@Rust_Cohle Idz tam trzymac sztame z dodim
2
@MesQueUnClub96 Faktycznie chore :/
2
@macio_944 Jak sie zawinie jego ojciec to i dodiego raczej wezmie pod pache
1
@Encore Ojciec i Syn na dobre i na zle, ale co ty możesz o tym wiedzieć he.
1
@Encore No lepiej niż z tobą xD
Jak ty pewnie na spotkaniach gadasz coś o pięknym Antonym i wizjonerze Ten Hagu który skończy na wielkim 4 miejscu
Tak szybko się mnie nie pozbędziecie
1
@MesQueUnClub96 Dodi ty wyzywasz wielkiego Haalanda,dont talk with me
1
@Encore Ale rozmawiamy o tobie a nie o mnie
PS. Don't.
1
@MesQueUnClub96 Dobra kiedy sie zawijasz ze starym bo stary podał date a ty
2
@MesQueUnClub96 Cieszymy się z tego powodu i jesteśmy niezmiernie uradowani z możliwości dalszej wspólnej integracji. Patrzymy w przyszłość szukając dalszych wspólnych doznań.
Otwarty list użytkowników fcbarca.com
podpisane przez "pusto"
0
@Encore Nie zawijam się. Twoja "gwiazda" nie zabłyśnie.
1
@MesQueUnClub96 No i zepsules mi dzien ale moze jak starego nie bd to sie zmienisz
1
@MesQueUnClub96
Enkor zabłysnął jak Bruno w meczach z drużynami z top5 w lidze
0
@Encore Przeciwko twojej narracji i już jesteś niezadowolony? XD
1
@MesQueUnClub96
Enkor ma zepsuty dzień bo go wyjaśnili na La rambli xD
Jutro pewnie będzie przygnębiony po wiosce chodził
1
@Rust_Cohle Albo jak Keita w meczach z kazdym rywalem
1
@MesQueUnClub96 Przeciwko?Boli ten Hag
1
@Encore co ty ciągle przytaczasz Keite jak mowa o Bruno?
W sumie ten sam poziom piłkarski to się nie dziwię xD
0
@Encore on mnie nie boli, tylko ja się z niego śmieje.
0
@Rust_Cohle Hejtowanie Bruno to troling albo brak wiedzy
1
@Encore Twoja wiedza z Bravo Sport TOP