- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1038 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1038 Culés
2
Mateusz Borek w Canal+:
"Na ostatnim etapie mojego życia popełniłem jeden bardzo poważny błąd. Zaczęło mi się wydawać, że przechodząc z kontraktu telewizyjnego do internetu, powinienem być bardziej młodzieżowy i zbliżyć się do tego widza. Popełniłem kilka głupot. Pozwoliłem sobie na dwa wina na antenie czy przed, może niepotrzebnie rzuciłem jakieś brzydkie słowa, bo wydawało mi się, że będę bardziej trendy. Wiem, co w życiu potrafię, czego nie potrafię, co zrobiłem lepiej, a co gorzej, ale w tej materii popełniłem błąd".
[Z pasją o futbolu, Facebook]
0
@adambądkowski93 Borek jak zwykle bez dystansu.
8
@adambądkowski93 "Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd. Z prądem płyną śmieci" - Zbigniew Herbert.
To tak odnośnie trendów i prób dopasowywania się do oczekiwań.
0
@MesQueUnClub_87 Herbert? Ten stalinowiec? Faktycznie ciekawy autorytet
1
@adambądkowski93 Czyli nici z najebane*o Borka w Kanale sportowym? To było złoto , więc idź Mati tą drogą :D
1
@Poro6niec czemu stalinowiec? Cos więcej o tym powiesz?
0
@ObiwanKenobi pracował do roku 1951 jako kierownik biura gdańskiego oddziału ZLP. Przez dwa lata pisał m.in. listy do cenzury, wygłaszał odczyty "Poezja broni pokoju" i brał udział w dyskusjach o estetyce marksistowskiej z okazji Miesiąca Przyjaźni Polsko-Radzieckiej. Został też odnotowany jako sygnatariusz apelu Komitetu Obrońców Pokoju
1
@Poro6niec Wydaje mi się, ze nie kierownik a zwykły urzędnik, a pracować gdzieś musiał. W oddziale NBP chyba tez pracował i na co to wskazuje? A do ZLP sam chyba nigdy nie przystąpił. Dyskusje to tez nic złego. A były tam pochwały marksizmu? A kto nie podpisał apelu sztokholmskiego? Nawet chyba kościół się do tego przyłączył. Jak kojarzę dotyczyło to broni atomowej.
Ogólnie wydaje mi się, ze mocno przesadzasz nazywając go stalinista bo chyba nic co pisał i robił na to nie wskazuje.