La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1846 Culés

konto usunięte

2

Ogólnie, to nie jestem jakimś wielkim fanem Lautaro, ale deprecjonowanie go na każdym kroku przez mundial, było jawnym pokazem krótkowzroczności ze strony la rambli - nazywanie go plackiem itd itd. Mówię o samej kadrze. W eliminacjach do MŚ zdobywa 7 bramek i zalicza 4 asysty - na 14 spotkań. W Finalissimie z Włochami, zdobywa bramkę i asystę. Jest podstawowym zawodnikiem reprezentacji w erze Scaloniego i zdobywa dwa najważniejsze trofea, do czasu mundialu. Scaloni sam przyznał, że Lautaro na mundialu grał z urazem. Fakt, marnował setki, ale w razie niepowodzenia, nikt normalny nie zrzuciłby na niego winy. Po porażce, obwiniali by nawet Messiego. To samo można powiedzieć np o Otamendim, który również wylał się w finale i można by go spokojnie obwinić o porażkę. Fakt dyskomfortu, z którym grał Lautaro jest równie ważny, ponieważ pamiętajcie, że Alvarez nie jechał na mundial żeby grać w podstawowym składzie... Trener był podstawiony pod ścianą i musiał postawić na Alvareza. Bramka na 3:2 w finale wzięła się od pięknego przyjęcia Lautaro i zgrania piłki do Messiego, co popchnęło całą akcje do przodu. W samej lidze, ma 20 trafień, co czyni go najlepszym Argentyńskim piłkarzem z top 5 lig europejskich. Dziwne, że jak ładował nam bramy rok po roku w LM, to były tutaj grupowe spusty żeby go ściągnąć za wszelką cenę ......

1

@AFA90 ''było jawnym pokazem krótkowzroczności ze strony la rambli ''

Pełna zgoda, a wiesz co jest najlepsze? Że najwięksi ''fani'' Argentyny po nim jechali, wystarczy cofnąć komentarze do grudnia xD

A z innej beczki, to dalej widziałbym go w Barcelonie

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom Ogólnie, z Argentyńczyków w Barcelonie (oprócz Messiego) to widziałbym Lo Celso. Ale prosto po sezonie 18/19 z Betisu, teraz niestety już za późno

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?