- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1846 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1846 Culés
2
Ogólnie, to nie jestem jakimś wielkim fanem Lautaro, ale deprecjonowanie go na każdym kroku przez mundial, było jawnym pokazem krótkowzroczności ze strony la rambli - nazywanie go plackiem itd itd. Mówię o samej kadrze. W eliminacjach do MŚ zdobywa 7 bramek i zalicza 4 asysty - na 14 spotkań. W Finalissimie z Włochami, zdobywa bramkę i asystę. Jest podstawowym zawodnikiem reprezentacji w erze Scaloniego i zdobywa dwa najważniejsze trofea, do czasu mundialu. Scaloni sam przyznał, że Lautaro na mundialu grał z urazem. Fakt, marnował setki, ale w razie niepowodzenia, nikt normalny nie zrzuciłby na niego winy. Po porażce, obwiniali by nawet Messiego. To samo można powiedzieć np o Otamendim, który również wylał się w finale i można by go spokojnie obwinić o porażkę. Fakt dyskomfortu, z którym grał Lautaro jest równie ważny, ponieważ pamiętajcie, że Alvarez nie jechał na mundial żeby grać w podstawowym składzie... Trener był podstawiony pod ścianą i musiał postawić na Alvareza. Bramka na 3:2 w finale wzięła się od pięknego przyjęcia Lautaro i zgrania piłki do Messiego, co popchnęło całą akcje do przodu. W samej lidze, ma 20 trafień, co czyni go najlepszym Argentyńskim piłkarzem z top 5 lig europejskich. Dziwne, że jak ładował nam bramy rok po roku w LM, to były tutaj grupowe spusty żeby go ściągnąć za wszelką cenę ......
1
@AFA90 ''było jawnym pokazem krótkowzroczności ze strony la rambli ''
Pełna zgoda, a wiesz co jest najlepsze? Że najwięksi ''fani'' Argentyny po nim jechali, wystarczy cofnąć komentarze do grudnia xD
A z innej beczki, to dalej widziałbym go w Barcelonie
1
@HighestInTheRoom Ogólnie, z Argentyńczyków w Barcelonie (oprócz Messiego) to widziałbym Lo Celso. Ale prosto po sezonie 18/19 z Betisu, teraz niestety już za późno