La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1594 Culés

8

https://powrotroberta.pl/2023/05/budkowski-pokieruje-wskrzeszeniem-slynnej-serii-wyscigowej.html
Reaktywacja narodowej serii wyścigowej? Czemu nie, właśnie czekam na jakąś serię która osiągami może być podobna F1 ale z równymi bolidami.

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football

1

@lucas/catalan jest taka seria i nazywa się F2 lub w Ameryczce Indy Car

0

@lucas/catalan To co napędza F1 to rywalizacja między teamami. Życzę powodzenia, ale obstawiam, że nikt poza największymi fanatykami nie będzie tego oglądał.

1

@qbuteq tak ale Indy Cars jest serią tylko w USA, A1 ma się ścigać po całym świecie

@Nieznajomy nie wiadomo, to zależy jakich kierowców mogliby ściągnąć tam

0

@lucas/catalan wiadomo, będą w stanie maks ściągnąć ludzi, ktorzy są za słabi na jazde w F1, ewentualnie skończyli już karierę.

konto usunięte

1

@Nieznajomy za slabi na F1 xD
W F1 auto prowadzi sie samo...
Szczerze wolalbym ogladac np.Villnueva,Clultharda czy Häkkinenna w A1 niz slabych Albonow,Strollow i innych Norrisow w F1.
Ta seria poszla w bardzo zlym kierunku.
Tam juz kierowca sie nie liczy tylko to jaki sprzet dostaje.
Takiego Albona DTM zweryfikowalo,gdzie nie zrobil nawet TOP10 w najlepszym aucie.
Zjedli go i wypluli.
@lucas/catalan to moze byc ciekawe.
No,ale w Europie mamy GT3 moze osiagami nie sa zbirzone,ale napewno w ch*j wyrownane.

1

@SteuerFreiMoney Tak tak, każda seria jest lepsza od F1. Szkoda, że każdy z tych kierowców DTM, WEC, Indy itp opuściłby swoją posadę i przybiegł do F1 gdyby miał ofertę sensownego zespołu.

konto usunięte

0

@Nieznajomy xD
Kazdy z kierowcow DTM wysmiewa F1.
Gdybys siedzial w DTM tyle co ja to bys cos na ten temat wiedzial.
Dlaczego Rast przeszedl do BMW,majac na horyzoncie sciganie sie dla Audi w F1Dlaczego Nico Müller odszedl z Audi mogac byc ich kierowcom w F1?
Dlaczego WRT przeszlo do BMW,majac na horyzoncie mozliwosc bycia klienckim zespolem Audi w F1 od 2027-28?
Dlaczego Rosberg,ABT i inne duze Teamy odchodza od Audi i poluja na udzialy w Lambo,czy BMW?

1

@SteuerFreiMoney Norris nie jest jeszcze taki zły:)

konto usunięte

1

@lucas/catalan no moze z nim polecialem.
Ale wiadomo o co mi chodzi ;)

0

@SteuerFreiMoney Masz jakiekolwiek informacje, nawet plotki o tym, że Rast mógłby startować w F1? Czy tak po prostu Ci się wydaje bo był w teamie o tej samej nazwie, który w 2026 roku będzie startował w F1? Już nie mówię WRT w F1, bo to brzmi jak totalne sci-fi.

konto usunięte

0

@Nieznajomy DTM sledze,z pasja juz od lat 90tych,wiec interesuje sie kazdym kierowca bylym i terazniejszym bardzo.
Rene sam odpowiedzial na to pytanie w Q&A na Insta.
WRT tez na pytanie dlaczego odeszli od Audi podali jako powod,ze ich celem jest LeMans i mistrzostwo WEC.
F1 mija sie z ich filozofia.
Czyli jakosc kierowcow,a nie samochodow.

0

@SteuerFreiMoney możesz podesłać te pytania i odpowiedzi? Oficjalka WRT

The decision comes after Volkswagen-owned Audi cancelled its Le Mans Daytona hour (LMDh) programme earlier this year, which WRT would have run in the WEC next year.

Ani słowa o F1.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?