- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1495 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1495 Culés
23
No może być grubo :)
4
@macio_944 oczekuję od GTA czegoś, czego nie dostałem w Hogwarts Legacy, czyli możliwość roleplayowania. Restauracje, w których można zjeść, ławki, na których można usiąść itd. Gry typu Yakuza czy Judgement słyną z tego
6
@macio_944
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_2kXDbu8xgPBlPzwwcqZBrjY7UBryYmAW.jpg
10
@PatrychoO Ja tez uwazam, ze sama poprawa grafiki to za malo. Oczekuje jakiegos nowatorskiego podejscia do rozgrywki, ktore na nowo zdefiniuje kolejne edycje gier.
4
@PatrychoO widząc jaki sukces odnoszą serwery roleplay w GTA V właśnie przez tego typu elementy to podejrzewam że w VI będzie bardzo dużo immersyjnych animacji i możliwości.
0
@macio_944 jeśli będzie się grało kobietą to i tak tego nie kupię
1
@PatrychoO Rockstar chyba zapowiadał gdzieś własny tryb RP, więc coś na pewno wykombinuja widząc sukces moda
5
@PatrychoO Nie wiem czy będzie np. siadanie na ławkach, ale myślę, że Rockstar wrzuci trochę roleplayowania z RDR2. Wg. mnie to będzie nieco wypośrodkowane - z RDR2 będziemy mieć większy realizm, mnóstwo detali, może poważniejszą historię - z serii GTA będziemy mieli energię, szybkość, dynamikę, mnóstwo możliwości gameplayowych.
2
@Eto'o9 R10 Boisz się, że Ci się spodoba i zmienisz płeć?
0
@PatrychoO takie rzeczy to już były w GTA SA, 20 lat temu.
0
@MesQueUnClub_87 bardziej chodzi o to, że świat przestępczy kojarzy się z mężczyznami, a mając dzisiejszą poprawność polityczną wpychaną wszędzie będzie pewnie kobieta z cechami faceta.
Nie miałem problemu grać Larą Croft, Ciri i innymi żeńskimi postaciami. Po prostu tam pasowały. Kobieta jako główna postać w GTA, to takie samo nieporozumienie jak zmiana Bezimiennego w Gothicu na Bezimienną.