- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1084 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1084 Culés
21
Kowal nieźle odleciał z tymi walkowerami za wyzwiska rasistowskie na trybunach.
Nic tylko się podszywać za kibiców drużyn przeciwnych i zbierać darmowe punkty.
Oczywiście jak obrażali Pique czy jego rodzinę to wtedy nic nie stało bo on nie jest czarny.
Moim zdaniem rozwiązanie jest jedno kluby powinny się zająć zawodnikami by po prostu zlewali te wyzwiska a La Liga ze współpracą z policją wyłapywać cały czas delikwentów rzucających wyzwiska do wszystkich piłkarzy nie tylko do czarnych bo nie oszukujmy te wyzwiska w stronę Viniego nie mają nic wspólnego z rasizmem,mam wrażenie że w dzisiejszych czasach zbyt łatwo przypisuję się komuś że jest rasistą a to naprawdę jest poważne oskarżenie bo to jest uważanie innej rasy za podludzi. Myślicie że ktoś tak uważa o Vinim? Pewnie znajdą się tacy ludzie ale większość to jest czysty hejt który ma uderzyć w najczulszy punkt.
To jest cyrk co się dzieje w dzisiejszych czasach.