La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 681 Culés

3

"Mogłem już dawno reklamować bank
Muzykę potraktować tak jak prank"
"Odrzuciłem coś za milion, tak jak Peja i się zbieram"
Tymczasem Kubuś Grabowski, bo przeciez porzucił pseudonim Quebonafide (na pewno nie w celach marketingowych) będzie wydawał lody, które pojawią się w biedrze za 3.99 zł i pojedzie w trasę z jakimś tiktokerem.

0

@BorzyKrzys Nagrywanie z tiktokerem, wypuszczanie lodów, pajacowanie z udawaniem jakiegoś uwstecznionego licealisty, wszystko się sprowadza do tego, że Quebonafide chce nam ogłosić wspólną kąpiel z Rafalala

konto usunięte

1

@BorzyKrzys Hipokryzja wśród raperów to ogólnie częste zjawisko, ale ten gość to już przebija system, nikt tak na siłę nie stara się promować jak on ;d

0

@TheNekro94 O.S.T.R. nie lepszy był, pamiętam jak był program gdzie mówił, że nie stać go na nowe jeansy za 200 zł i buty kilkanaście lat temu xDD To dokładnie było u Rawicza. Chłop jednym z pierwszych milionerów w pl rapie, a takie farmazony pieprzył

konto usunięte

0

@Medium Link or didn't happen.

0

@TheNekro94 Wpisz sobie o.s.t.r. Rawicz i cały przesłuchaj, bo tam 7 części jest

konto usunięte

2

@Medium Nie no, nie mam czasu słuchać 2h wywiadu sprzed 12 lat xD

konto usunięte

2

@Medium OSTR to farmazon od zawsze. Drewniak w muzyce i faryna niezła, pseudo zasadowiec

1

@DaPidejpi Jedyny, który rzeczywiście był biedny w tym rapie i coś osiągnął to Peja, reszta to bananowce jak Sokół itp, albo się na biedaków kreowali, bo to było w modzie nawijać o braku kasy

konto usunięte

1

@Medium taka prawda. Sokol tez faryna i drewniak jak OSTR. (Nie)warto przesłuchać jego zwroty w życie Warszawy 2 to brzmiał jak pierwszy lepszy menel xd 20 lat temu tez drewniakiem był i faryna, ale wtedy ten drewniany styl nie był tak zauważalny

konto usunięte

1

@DaPidejpi Nie no, wyzywać od drewniaka legendę polskiego rapu to już odklejka :D Pod względem umiejętności jest jednym z najlepszym w tym fachu w Polsce, wystarczy powiedzieć że często sam sobie klei bity, pokaż mi ilu raperów tak robi.

konto usunięte

1

@TheNekro94 No dla mnie OSTR jest drewniany i nawija ciagle o tym samym. Kiedyś jakaś jedna-dwie nuty w gimbie słuchałem, ale to chyba każdy tak ma ze słucha czegoś, a często później wyrabia sobie normalna opinie, chociaż już wtedy wydawał się dla mnie drewniakiem, który się kreuje na niewiadomo kogo

konto usunięte

1

@DaPidejpi No widać, że mało go słuchałeś, skoro twierdzisz, że nawija ciągle o tym samym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?