- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1215 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1215 Culés
4
Ja tu widzę dobre rozwiązanie.
Liverpool wykupi Arthura z wypożyczenia i zamieni się za niego z Barceloną na Kounde.
Wszyscy zadowoleni
0
@Rust_Cohle @Laporta działaj
2
@Kessie dawaj też do Liverpoolu.
Tutaj jesteś niedoceniany
0
@Rust_Cohle albo po prostu:
Liverpool wykupi Arthura z wypożyczenia
0
@Rust_Cohle W FM'ie 23 co najwyżej.
Salah za Kounde i jesteśmy kwita
0
@mekston
Albo po prostu:
Dodi znów Cię złapie na wędkę o Haalandzie
0
@HighestInTheRoom
Jak ty madryciak jesteś, to się nie wtrącaj w interesy Liverpoolu i Barcelony
1
@Rust_Cohle Kessie by się idealnie odnalazł w środku pola Liverpoolu to fakt.
0
@Rust_Cohle Wypierdzielaj świnio pornograficzna, paszoł won!
0
@PatrykBarca do tego ktoś bardziej kreatywny i serio to by chodziło.
The Reds specyficzną drużyna bo nie musi w niej być od uja wirtuozów w środku pola.
Boczni i przód robią swoje.
Oczywiście, liczę że wzmocnią ten środek.
1
@HighestInTheRoom wypad na notatnik śmietankowy chłopczyku ( jednak edytowałem na łagodniejsza wersje xDD )
0
@Rust_Cohle mozliwe, Dodiego swietny jest w rybolostwo, kazdy jego post to wedka
0
@Rust_Cohle A zasadził ktoś Panu kiedyś kopa w dupę? Wypad na LFC.pl ukryta opcjo
0
@Rust_Cohle Właśnie bez kreacji. Im to nie potrzebne. Oczyma wyobraźni widzę Fabinho , Henderson i Kessie.
0
@HighestInTheRoom
Wypad na
https://www.facebook.com/profile.php?id=100089106250948
Do swojego idola
1
@PatrykBarca Milner - Fabinho - Henderson, ale to chodziło xD
0
@HighestInTheRoom @PatrykBarca Panowie bez takich bo na was wystarczył Origi i Shaqiri w ataku żeby zrobić remontade na Anfield... XD
0
@Rust_Cohle Raz na 100 lat to i kura pierdnie.
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle Remontada, remontada, mhm, wszyscy o tej remontadzie :D
Tymczasem Liverpool xD
https://www.meczyki.pl/wyniki-na-zywo/liverpool-fc-real-madryt/3497133
Na was wystarczył jeden strzał boskiego Viniego :D
0
@HighestInTheRoom
Hahahaha
o proszę i znów się madryciak wkopał haha.
Łatwiutko wędkę złapałeś dawaj jeszcze coś o Ronaldo xD
0
@Rust_Cohle Tak się wkopałem, że pomyliłem strzelca w meczu finałowym, aż musiałem zedytować XD
Taki ze mnie fan Realu :p
0
@HighestInTheRoom nie dość, że madryciak to jeszcze sezonowiec xD