La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 745 Culés

6

Myślałem że po zdobyciu mistrzostwa już dacie spokój z tym narzekaniem a tu proszę, można dalej być frustratem xD wy jakieś swoje mistrzostwa w straceniu bramek założyliscie, które mało kogo obchodzą. Oni świętowali, zagrali drugim składem a płaczecie jakby final LM przegrali. Do tego "pomagają" espanyolowi spaść

konto usunięte

0

@Katalończyk 99 ja tam widzę LEwusa, balde De jonga, to jakie to rezerwy ? (:

0

@Katalończyk 99 To jest podejście! Wiadomo że po zdobytym mistrzostwie można ch..a grać

0

@wasacz myślisz że zawodnikom się chce jeszcze koncentrować na meczach o nic? Oni już myślami na wakacjach na które zasłużyli

0

@Orlik00 no można, czemu nie? Jeśli dołoży się cegiełkę do spadku espanyolu to nawet trzeba

konto usunięte

0

@Katalończyk 99 ale ja to ogloąda, za to im niby płacą. xd

1

@Katalończyk 99 Proszę Cię... przecież takie podejście nie przystoi sportowcowi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?