La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1123 Culés

3

0

@Sulimo Nadal Cię boli ? :D

0

@bartekvisca No boli. Miec taki materiał a zrobic takie gówno fabularne polane poprawnoscia polityczna.

Boli mnie ze HBO potrafi w seriale a nam swirom zaserwowali papke za 500 mln w której dobre były tylko widoki ;/

Serio zazdroszcze fanom GoT ze za seriale sa odpowiedzialni ludzie z głowa na karku

1

@Sulimo GOT również zaliczył wpadkę, ostatnie 2 sezony to przecież to utylizacji się nadają jedynie xD

1

@marcin62 No dobra ale to jest nadal dzieło z 10x lepsze od produkcji Amazonu

1

@Sulimo Ciężko się nie zgodzić, do tego 6 sezonu stanowczo najlepszy serial fantasy jaki widzałem
dodatkowo w miarę możliwości zgodny z książkami, co ogromnie mnie cieszyło. :D


Chociaż i tak najgorzej mają fani Wieska chyba, to co tam Netflix wyprawia to masakra. xD

0

@marcin62 No wiesiek to kwintesecja netfliksa. Powinni ten serial zakopac i zapomniec ze w ogole powstał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?