La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1586 Culés

konto usunięte

0

Nie rozumiem powtarzającej się presji od Xaviego na Messiego swoimi statementami. Mam nadzieję że na koniec tej całej sagi nie zrobią z Messiego winnego jeśli nie wróci.

0

@Emhyr To właśnie tak wyglada jakby czuli, że nie są w stanie go ściągnąć. I chcą by w razie czego Messi był winnym a nie oni.

konto usunięte

1

@kondziu88 Jutro ranem spotkanie które określi w jakim stanie jest ten powrót

0

@Emhyr też to zauważyłem, chłop w każdym wywiadzie mówi że ma nadzieję że Messi wróci ale na końcu każdego zdania podkreśla że to jego decyzja

1

@kondziu88 Dla mnie to wygląda tak, że próbują coś tam zrobić w celu sprowadzenia Leo spowrotem i jak się nie uda, to mają mocną tarczę, bo wiadomo, La Liga nam utrudnia wszystko, ale jednak zasady są jakie są, a my kreatywną księgowością lecimy, na improwizacji, tu dźwignia jakaś, tu kolejny transfer na szybko, tam ledwo zarejestrowany, ale zarejestrowany. Jak Leo nie przyjdzie, to pewnie będą mówili, że ta głupia La Liga zablokowała lub sam nie chciał obwiniając go, jak przyjdzie, to dalej powiedzą coś w stylu, że było naprawdę dużo pracy nad tym, jest naszą dźwignią, ale mimo trudności od Tebasa, udało się.

konto usunięte

0

@Kuba_1 Bo może chodzi o to że to od Messiego zależy jak długo poczeka na Barce

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?