La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 619 Culés

9

Tylko w Polsce możliwe jest by najważniejszy polityk w państwie nazwał dziennikarza stacji, której właścicielem jest kapitał amerykański i który jest pod parasolem ochronnym rządu USA (częste wizyty w studio ambasadora USA) "przedstawicielem Kremla".

0

@barcelonaLM Taki jest poziom tej władzy, a potem gdy mówisz, że opozycja reprezentuje nieco inne standardy, jakieś bezmyślne internetowe stwory zbiegają się i ględzą "przecież to jest to samo"

Właśnie z takim dyskutuję w odrębnym wątku: mówiąc metaforycznie jak ktoś regularnie rąbie sklepy to jest tak samo zły, jak ktoś kto raz w życiu ukradł bułkę

Ludzie nie widzą odcieni, to potem mamy przedstawiciela kapitału amerykańskiego, który reprezentuje rzekomo Kreml.

Komentarz usunięty

0

@skubi99 Właśnie gładko się podsumowałeś. Dramat, że ludzi Twojego pokroju jest w tym kraju większość.
Bezmyślnie wkładacie wszystko do jednego wora.
Zresztą takie wpisy u Ciebie to reguła, szkoda strzępić ryja.

0

@Comentateiro To ty każdym wpisem się ośmieszasz i niestety ludzi twojego pokroju w kraju jest więcej. Co pokazuja właśnie wybory.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?