La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 731 Culés

5

Thomas Muller:

"W Niemczech od dzieciństwa uczą nas grać zespołowo, a nie błyszczeć indywidualnie. Nie mamy zbyt wielu takich gwiazd.

Nie zobaczysz wielu Niemców ze Złotą Piłką, ale w naszych gablotach możesz zobaczyć 4 mistrzostwa świata!"


[Transfery Piłkarskie, Facebook]

konto usunięte

8

@adambądkowski93 wow, a w innych krajach takich jak Brazylia, Argentyna, czy Francja to pewnie uczą jak błyszczeć indywidualnie i dlatego oprócz zawodników ze Złotymi Piłkami zobaczymy także puchary za MŚ

(Chociaż w Argentynie tylko Messi wygrywał ZP)

7

@DaPidejpi Akurat argument, że tylko Messi ma ZP w Argentynie jest dość chybiony, bo dopiero zmiana przepisów w 1995 pozwoliła zdobywać ZP zawodnikom spoza Europy. Przy przepisach obecnych np. Maradona czy Kempes mieliby złotą piłkę.

konto usunięte

2

@priest9999 No ja to wiem, ale liczy się to jak jest, a jest tak ze Messi jest jedynym Argentyńczykiem wiec tego się trzymamy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?