La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

9

Wiedziałem, że będzie bolało, ale nie wiedziałem, że aż tak. Pustka mnie ogarnęła. Ja nie płacze, tylko oczy mi się pocą. Jest mi cholernie przykro, ale cóż trzeba uszanować decyzję Leo. Jedno jest pewne, ja już nie zobaczę lepszego piłkarza w swoim życiu. Piłkarz absolutnie genialny, piłkarz który złamał wszystkie schematy, piłkarz tak kompletny że to jest niepojęte. Dziękuję Leo za te spektakle, które zapierały dech w piersiach i do niejednokrotnie. Generalnie dziękuję Bogu, że miałem, mieliśmy szansę oglądać najlepszego z najlepszych:))

1

@Piotr,1985 Należy się cieszyć że wybraliśmy Barcę jak swój klub ;) Wiadomo jak jest teraz, ale coś pięknego, że akurat Leo nam się trafił. Gdy myślę, że wybrał Miami coraz bardziej smutno..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?