La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 661 Culés

8

Czy ten pis taki zly?!


19

@Kapiczek przekonało mnie, głos na jarka w tym roku

7

@Kapiczek Tak,co to za pytanie z dupy

14

@Kapiczek Korea Północna ma podobny spokój jak Polska.
Wyciągnij własne wnioski

5

@Kapiczek Jeżeli fatalne warunki życia zmuszają nawet emigrantów do wyjazdu na północ, bo u nas nie ma czego szukać, to sobie odpowiedz czy zły czy dobry.
To tak jak mówić, że dobrym jest umieranie bezdomnych na mrozie, bo spada liczba bezrobotnych, tak samo bez sensu.

0

@Kapiczek

To pytanie trzeba skierowac do ludzi ze wschodu Pl.Oni ci wszystko ladnie wytlumacza,tam jest wszystko super;-)

2

@Kapiczek PIS najlepszy. Juz nawet bociany po zimie nie chcą wracać.

0

@Kapiczek @macio_944 @Comentateiro to jest jedna i jedyna dobra rzecz jaką zrobili, że się nie zgodzili na to bydło tutaj

0

@Kapiczek Na Słowacji i na Litwie nie rządzą pisiory, i też spokój

5

@macio_944 Ja również, tylko Jarek może uratować Polskę...
Polecam ten klasyk :)


@HighestInTheRoom @Sulimo @kuz

2

@Kapiczek PiSu nienawidzę, ale jedno trzeba przyznać. Całe szczęście nie wpuściliśmy tutaj tego...czegoś do nas :)

2

@tomek8756 Klasyg przez duże K xDDD

Nie do wiary jak ci ludzie mają wyprane łby, a wspomnijmy, że to było prawie 4 lata temu

0

@HighestInTheRoom I niestety nic się nie zmieniło od tych 4 lat , nadal ludzie łykają tą tanią propagandę

0

@tomek8756 O Schetino akurat racja haha.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?