La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 730 Culés

4

Xavi Simons nie mówię że jest złym pilkarzem, ale zdecydowanie przejhajpowany jakiego kierowano go za młodu

Trochę przypomina mi nasza niedoszła chorwacki diament Halilovic choć ten okazał się znacznie gorszy ostatecznie piłkarzem

8

@Herato Simons przy Haliloviciu jest gwiazda najwyzszych lotów

konto usunięte

0

@Herato Przecież ten Halilovic nic kompletnie nie osiągnął grubo przesadziłeś xD

2

@Herato Halihovic miał wszystko by stać się topem, tylko ktoś mu chyba nagadał zę jest nowym Messim i chłopak tak to wziął do siebie że on pomagać w obronie nie bedzie.

0

@Herato Uważaj bo ci napiszą że jest topem bo robi liczby w śmiesznej lidze xD

konto usunięte

5

@Herato Nie jest przypadkiem na odwrót?
Wszyscy skreślili Simonsa w Barcelonie, bo za słaby, ten zostaje w PSG najlepszym zawodnikiem młodzieżowej ligi mistrzów, gdzie Barcelona skompromitowała się.
Wszyscy kpili z Simonsa, że nie nadaje się do gry z dorosłymi, ten przechodzi do PSV i zostaje piłkarzem sezonu w Eredivisie.
Teraz kpią, że to tylko Eredivisie, a w reprezentacji najgorszej od epoki lodowcowej nie potrafi sam w wieku 20 lat jej poprowadzić i to jeszcze ledwo co po debiucie.
Jak przejdzie do Włoch czy Niemiec i se poradzi, to dalej prawdopodobnie będą wszyscy kręcić nosem, bo w Barcelonie mu nie wyszło.

0

@Khajio Bzdura. Odszedl bo dostal wiecej kasy. Barcelona nie wypychala go z klubu. Co pozniej ludzie pisali to juz inna kolej rzeczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?