- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1100 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1100 Culés
3
2
@Emhyr Kovacić to pomocnik grający w destrukcji i wspierający wszystkie linie, a Gundogan to ofensywny pomocnik grający na całym boisku dla zespołu.
Oni mają inne role na boisku i inne obszary boiska pochłaniają - przybycie Kovacićia do City nie ma związku z Gundoganem. Zobacz sobie heatmapy, zobacz sobie jakie statystyki generują itd. - różnią się absolutnie wszystkim :)
0
@JarekS Przecież oni grają 3-2-4-1 wsadzasz Kovacicia do tej czwórki i będzie pełnił podobne role.
0
@Emhyr Ale mówimy o świecie realnym, a nie workach ziemniaków czy grze w FIFĘ - specjalnie poczekałem bo myślałem że przeedytujesz jeszcze tą wypowiedź, a jednak ty tak myślisz na poważnie...
haha poleciałeś ostro:) trochę kompromitacja, ale nie chcę wchodzić już w głębsze dyskusje - Kovacić nie będzie pełnił nawet zbliżonej roli do Gundogana bo to inny typ pomocika i inne role boiskowe pełni i będzie pełnił...
1
@JarekS To po co oni go ściągają w takim razie? Ot tak? Na pewno jest jakiś pomysł z nim żeby zastąpić Gundogana bo póki co nie ma innych pomocników łączonych z City. Gundogan stał się ofensywny niedawno a wcześniej grał niżej a w zarządzie Barcy nawet myślą że może grać w każdej tercji boiska.
0
@Emhyr Oj widzę że o ile całymi dniami tweety zamieszczasz na la rambli to nic z nich nie wyciągasz. Guardiola gra na 2x SPD - w pierwszym składzie ma Stonesa i Rodriego, którzy mają niepodważalną rolę - przydałby mu się po prostu wartościowy zawodnik do rotacji. Utalentowany Perrone to nuta przyszłości i powinien być wypożyczony, a Phillips nie potrafi utrzymać formy będąc zawodnikiem rotacyjnym.
To optymalizacja składu, a o ewentualnym następcy Gundogana porozmawiamy jeśli zdecyduje się odejść z City i wtedy pojawią się plotki na temat kandydatów. Trzymanie reżimu fizycznego w City to ciężki temat, bo przez całą karierę Gundogan miał problemy z utrzymaniem wagi i sylwetki sportowej, zatem luźna atmosfera i piękne katalońskie miasto z pewnością go kusi.
W Barcelonie nikt nie mówi, że może grać na każdej pozycji linii pomocy - będzie grał na pozycji Gaviego i jeśli będzie potrzeba będzie rotował Pedriego i de Jonga. Nikt poważny nawet nie sugeruje że może być pivotem bo to zbyt defensywna pozycja dla niego.
PS: bardzo wiele mówi się od stycznia o odejściu Silvy z City - jak dobrze wiemy jego odejście jest niezwykle bardzo możliwe - też nie masz wielu plotek na temat następców. Absolutnie wszyscy wiedzą po jakich piłkarzy ruszy City jeśli Gundogan i Silva by odeszli :)
0
@JarekS Nie znajdę ci bo za duzo informacji o Gundoganie się przewinęło ale nie pisał tego Sport tylko ktoś pokroju Fernando Polo że w klubie uważają że jeśli nie uda się ściagnąć porządnego pivota to Gundogan będzie mógł tą lukę uzupełnić grając w parze z Frenkim.
1
@Emhyr No to w klubie pracują debile w takim razie.