La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 729 Culés

2

Naprawdę nie pamiętam tak upalnego czerwca.

18

@bartekvisca Czy ja wiem do połowy czerwca było zimno jak dawno nie było.

11

@adi7adi8 W tym roku pogoda bardzo wolno się rozkręcała

1

@adi7adi8 To nie wiem gdzie mieszkasz, w Poznaniu gdzieś od końca maja jest zajebista pogoda.

0

@bartekvisca Tylko pozazdrościć. 60 km od Poznania jest gorąco. Chociaż byłem w ostatnim czasie kilka razy w Poznaniu i też tam było gorąco. Coś kłamiesz z tą zajebistą pogodą.

0

@tadzik447 To gorąco nie równa się zajebista pogoda ?

konto usunięte

2

@bartekvisca @adi7adi8 u mnie podobnie, chłodno bylo do tego tygodnia, dolny ślask. w nocy bywalo 5-10 stopni często.

0

@bartekvisca Nie, zajebista pogoda równa się gdy jest przyjemnie.

0

@bartekvisca Bez przesady mamy normalna pogode temperatura 2 dni po 30 stopni to nie tragedia. W tym roku przeszlo to naprawde jak kiedys czyli zima potem wiosna no i w koncu lato. Poprzednie lata przeskakiwalo to duzo szybciej nie bylo czuc tych por roku jak w tym

0

@bartekvisca Zajebista jest tak do 26-27 w okolicach 30 to juz za cieplo

1

@bartekvisca lmao, u mnie na Śląsku w tamtym roku czerwiec był o wiele bardziej ciepły

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?