- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1085 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1085 Culés
0
Politycy z PO praktycznie jednogłośnie w sejmie głosują z PiSem a ludzie myślę, że to jest jaka alternatywa. Ale będą nas dymać kolejne lata.
9
@bartekvisca na ile głosowań PO głosowalo tak samo. Daj statystyki
2
@tbas To są ciekawe statystyki. Wychodzi z nich, że Konfederacja najczęściej głosuje tak samo z PiSem, ale dla uchwalonych ustaw jest diametralnie inaczej.
Wypadałoby jeszcze sprawdzić w jakich sprawach głosują te wszystkie partie, bo to też ma znaczenie. Konfederacja na pewno głosowała razem z PiSem odnośnie głośnej sprawy aborcji.
0
@macio_944 „Konfederacja na pewno głosowała razem z PiSem odnośnie głośnej sprawy aborcji.”
A o jakiej to głośnej ustawie piszesz bo nie kojarzę?
2
@ObiwanKenobi A takie tam... to żart i wyrwane z kontekstu na pewno
https://oko.press/lista-hanby-oto-poslowie-pis-i-konfederacji-ktorzy-doprowadzili-do-zakazu-aborcji-w-polsce
1
@macio_944 Ale pokaż dowód, a nie takie coś.
1
@bartekvisca Akurat PO wyklucza nie fakt głosowanie z PiSem, tylko ich zbyt daleko idące związki z Niemcami. Nigdzie nie jest napisane, że opozycja nie może głosować razem z partią rządzącą. O to właśnie chodzi, żeby wspólnie coś ustalać, jeśli jest taka możliwość. Tak że nie jest to żaden argument, chyba że chodzi o jakieś konkretne głosowanie, szczególnie takie jak np. podwyższenie uposażeń posłów czy bezsensowne restrykcje covidowe.
To właśnie głosowanie zawsze na złość i przeciwko rządowi, jest problemem. Polacy już zostali nauczeni, że jedni wycinają drugich bez względu na merytorykę. Do tego stopnia, że głosowanie wspólnie z partią X, będąc partią Y, jest dla wielu objawem zepsucia politycznego.
1
@macio_944 a gdzie w tym było głosowanie i co to za głosowanie bo nic takiego nie znalazłem w tym artykule?
0
@ObiwanKenobi
"Pod wnioskiem do Trybunału podpisali się posłowie PiS, Konfederacji i PSL-Kukiz’15, w tym m.in. wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta czy Krzysztof Bosak."
https://kmag.pl/article/sprawdzamy-kogo-ucieszyl-zakaz-aborcji-i-kto-go-poparl
"Głosowano w czwartek w południe. Za odrzuceniem projektu było 265 posłów, przeciw 175, wstrzymało się 4, a nie głosowało 16. Jak głosowały poszczególne partie? Za odrzuceniem projektu w pierwszym czytaniu głosowały cała Konfederacja, Koalicja Polska, Porozumienie Jarosława Gowina oraz PiS."
https://biqdata.wyborcza.pl/biqdata/7,159116,28612985,kto-nie-chce-legalnej-aborcji-wyniki-glosowania.html
0
@Comentateiro i bystrzacha się znalazła co wrzuca stare statystyki i podpiera sie starym artykułem twierdząc, ze to wszystko aktualne.
0
@macio_944 i znów samozaparcie XD. Od kiedy podpis pod wnioskiem to głosowanie?
A ten drugi artykuł to jednak nie ta „głośna sprawa aborcji” tylko zupełnie inne głosowanie z 2022 nad aborcją na żądanie.
2
@ObiwanKenobi Hahahahaha :D
Wy wszystko wyprzecie. Choćby Wam plunął w twarz sam Metzen, to powiecie że deszcz pada. Konfederacja to mem, tak samo jak większość ich wyborców. Udowadniacie to na każdym kroku, pzdr ;)
Komentarz usunięty
0
@macio_944 najpierw się ośmieszasz komentarzem bo widać, ze nawet nie wiedziałeś, ze nie głosowali nad „głośną sprawą aborcji”.
A teraz mocno „merytoryczny” komentarz po wytknięciu mu głupot.
Typowe dla takich „mądrych i kulturalnych” postępowców.
PS. Skoro wrzucasz wszystko z aborcja to do tego mogę ci wrzucić głosowanie na zaostrzeniem prawa aborcyjnego, gdzie Konfederacja głosowała inaczej niż większość PISu, ale boje się, aby ci głowa od tego nie eksplodowała. XD
0
@Comentateiro i tyle w tym prawdy co we wszystkich twoich komentarzach, ale tak to jest ze starymi frustratami, którzy na każdym kroku są ośmieszani.
0
@bartekvisca no to statystyki ci kolega podesłał, to jak z tym głosowaniem tak samo? Żyjesz tam z propaganda głupoty?