- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1367 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1367 Culés
10
[Wojna na Ukrainie]
Już ploty lecą, że Putin nie żyje i stąd taka stanowcza reakcja i takie a nie inne ruchy w Rosji xD
Nie no. Kompletnie w to nie wierzę, a tego typu plotki, to są na poziomie Kimmicha w Barcelonie :)
@JimMorrisonFCB @barcelonaLM @Kgorecki2500 @tomek8756
2
@michal26 Byłoby przykro gdyby to była prawda. A nie czekaj xD
4
@michal26 Ale coś jest na rzeczy. W Rosji będzie gorąco
1
@Sulimo tylko weź pod uwagę, że jego zastąpi Prigożyn albo Miedwiediew czyli ludzie o wiele bardziej niebezpieczni.
5
@Sulimo ale tak na dobrą sprawę kompletnie nie wiadomo, co wtedy się stanie. Na moje? Odwrót z Ukrainy. Innego wyjścia nie ma. Sytuacja jest fatalna Rosji. Tam serio walczą elitarne jednostki, a stracili...kompletnie na tej wojnie. To byłoby super wyjście. Tylko wtedy, to UA wchodzi jak w masło na każdym kierunku.
5
@michal26 jak ruscy mieli atakować w lutym 2022 r. to też nikt nie wierzył ;pp
A tak poważnie to powoli chyba ujawniają się frakcje, które popierają Wagnera (lider komunistów, część wojsk spejalnych, która miała przejąć siedzibę MON, teraz niby jedna brygada specnazu).
3
@masq no tak. To mnie przeraża. Jak mam być szczery, to Prigożin jest jeszcze gorszy. I zaś wyjdzie na Korwinowskie, że trzeba doceniać to, co mamy, bo przyjść może ktoś jeszcze bardziej szalony xD
1
@Aragorn33 i to na moje nie jest dobra informacja dla nas.
2
@masq No właśnie najgorsze jest to, że Rosja jest tak spieprzonym krajem od samego spodu, że ktokolwiek nie zastąpi Putina, to pewnie będzie podobnie. Nie wiem co tam musi się stać, ale chyba naprawdę jakaś totalna wojna i zupełny przewrót.
3
@macio_944 no jest chyba, to co mówisz. Najgorsze jest to, że tam 60 ileś procent ludzi tęskni za Stalinem. Także...wiesz. to jest chory naród
1
@michal26 jakiś link do plotki?
0
@Nazio87 a nie zbierałem nawet. Kilka osób zaczęło o tym wypisywać. Bardziej żartobliwie o tym napisałem :)