La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

3

Czy teraz jednoznacznie można powiedzieć że Haaland to faktycznie był brakujący element układanki Pepa do wygrania LM z City?

0

@Herato
Nie wiem czy Haaland, ale na pewno brakowało im typowego lisa pola karnego.

Moim zdaniem jednak kluczowe było odejście Cancelo i zmiana formacji.

0

@Herato Myślę W Real który nie wysiadł z samolotu przyłożył się mocno do sukcesu. Bo ma Bernabeu nie było widać tej przewagi. Na Etihard i Bernabeu chłop nie istniał

0

@BordowyPtak Lipsk i Bayern też nie wysiedli z samolotu? U nich także nie było widać tej przewagi.

0

@Pawlak1992 gdzie tam Lipsk :D przecież oni tam znaleźli się przez pomyłkę. Najsłabszy Bayern od lat.
Nie umiejszam ale porównać drabinkę Realu z przed roku a ta City to jest żart ;) a Halland nie pokazał nic wielkiego w meczach z Realem i Interem a mimo to City dało radę. Czy to było to czego im brakowało... raczej nie ale na pewno chłop się "zwróci" sportowo i marketingowo że sporą nawiązką

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BordowyPtak Chodzi mi o to, że napisałeś, że Real nie wysiadł z samolotu, tak jakbyś stwierdził że przegrali dlatego, że to nie był ich dzień. To nie prawda. Przegrali bo byli zwyczajnie słabsi, ich zawodnicy nie byli wystarczająco dobrzy, aby móc konkurować z City. To, że na Bernabeu nie było widać przewagi City nie świadczy o tym, że Real nie wyszedł z samolotu. Real był taki sam na wyjeździe, jak i u siebie. Po prostu City w tym sezonie na Etihad grało kosmiczny futbol, a na wyjazdach to była inna drużyna. Dlatego właśnie podałem przykłady Bayernu i Lipska. Na wyjazdach City nie potrafiło ich pokonać, a u siebie ich zmiażdżyli.

0

@Pawlak1992 zdecydowanie nie. Real był o klasę gorsze niż u siebie. Real u siebie miał piłkę na 2:0 do tego weźmy ten tak naprawdę błąd przy golu 1:1 i byłoby ciekawie. Tak City było lepsze u siebie. Nie odbieram im zasług przeciez ale Real nie zagrał na swoim poziomie a szkoda bo miałobyc meczycho XXI wieku

0

@BordowyPtak Tak się tylko wydaje, że nie grali na swoim poziomie. Po prostu City im na nic więcej nie pozwoliło. City u siebie i City na wyjazdach to były dwie różne drużyny. Przecież inne drużyny w fazie pucharowej też dostawały łomot na Etihad, a u siebie nie przegrały. Real, Bayern, Lipsk. Uważasz że każda z tych trzech drużyn akurat w dniu meczu z City na Etihad straciła formę? Przecież prawdopodobieństwo czegoś takiego jest bliskie zeru.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?