- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1371 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1371 Culés
0
I słusznie bo to nie jest pivot za bardzo go ciągnie do przodu a oni potrzebują takiego co trzyma pozycję.
4
@Emhyr racja lepszy Parejo, który robi kupę w majtki jak biegnie przeciwnik
3
@Emhyr
Ale jako box to box to Nico byłby idealny
0
@Sawik_10 BtB tak
2
@KlonaZepan Akurat ty bazujesz tylko na opiniach nie oglądając nawet meczów. Też nie chcę Parejo ale nadal jest lepszy niż Nico czy Garcia.
0
@Emhyr oglądałem parę meczów Villarreal ekspercie i Parejo rusza się jak woz z węglem, wolniej nawet jak Busi xD. Taki pivot to będzie katastrofa
0
@KlonaZepan Oczywiście że się tak rusza to nie jest żadna nowość. Busquets też się ruszał a jednak miewał dobre spotkania nawet z Realem. Chcesz w takim razie Oriola Romeu?
0
@Emhyr każdy jest lepszy niż ten dziad Parejo, koszmarny zawodnik.
0
@Emhyr Parejo wiadomo średniak i nie wiem czy mieć jakies oczekiwania w europie jeśli ten gość będzie grał w podstawie, ale kto jest taki odklejony że biorą pod uwage Oriola Romeu, przecież ten typ to poziom Girony maksymalnie.
0
@Kondziubarca To daj jakąś opcję pivotową na rynku za grosze. Ta pozycja jest tak wybrakowana że ciężko coś znaleźć
0
@Emhyr według skautów Barcy to na każdej pozycji ciężko znaleźć, im to w ogóle ciężko idą sprzedaże, kupna i wiele więcej...
0
@Emhyr Wiem ale no Romeu to sobie moze brać pod uwage jakieś Udinese, a nie Barcelona.
No a Parejo już tyle razy się przewijal ze już od wielu tygodni czułem że na nim może się skończyć, na rok ujdzie.
0
@KlonaZepan No to nie rzucaj frazesami tylko podaj jakieś nazwisko.