La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1359 Culés

0

Takie przejęcie Barcy przez szejka załatwiłoby sprawę z długami ale wydaje mi się że popadliby znowu w taki obłęd żeby kupowali za jakieś wygórowane ceny i znowu dawali wielkie pensje. Ciężko mi wyobrazić jak oni tam muszą kombinować żeby wszystko to łatać. Nie wiem nawet jak taki klub, taka marka wpadła w takie długi i muszą kombinować...Jakieś nieporozumienie.

1

@xvcWinterSoldier zobacz na GUNDOGANA ma 33lata i niby dostał kontrakt 2+1 przedłużenie w zależności od tego ile męczy zagra w 2 sezonie. Przyjmując najczarniejsza plotę zarabia 10mln netto to daje 20mln brutto.

Powinien wypalić (ale w City on dobre mecze zawsze ogarniał pod koniec sezonu) zagra dobry sezon 1, później wiadomo że i drugi zacznie jako podstawowy gracz i... Jeśli zacznie słabo to klub będzie się obawiał że "nie odpali znowu, tak jak odpalał zawsze" i zacznie się gra ucinanie minut itp żeby nie dopuścić do automatycznego przedłużenia się kontraktu... No bo płacic 20mln Brutto to jest dramat na 2/3 letnim kontakcie.
Nie dla żartu City dawało 1+1 i nie dla żartu Real zawsze piłkarzom po 32 roku daje już tylko roczne kontrakty...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?