- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1309 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1309 Culés
3
naszym problemem z transferami jest chyba po prostu fakt, iż mamy na nie...za dużo pieniędzy. Skoro nie ma na rynku żadnego DM'a odpowiadającego trenerowi na którego nas stać, to czy po prostu nie możemy dać szansy Nico, Garrido i Casado? Jeżeli nie wyjdzie, to zimą wznowimy poszukiwania transferu, ale do tego czasu niech każdy dostanie po te 2-3 mecze w pierwszej "11", a może się okaże, że żadnego transferu nie potrzeba? Czasami się zastanawiam w ogóle po co nam ta cała La Masia, skoro z klucza szukamy najpierw zawodników na zewnątrz, choćby przeciętnych 34-letnich jak Parejo zamiast wpierw dawać szansę własnym produktom...wydajemy na akademię dziesiątki milionów euro, a zawodnikom szansę dajemy praktycznie tylko jak poza oknami transferowymi się coś "zesra"...nie ma w tym żadnego planowania i logiki...dla mnie powinno być właśnie dokładnie na odwrót, tj. wpierw szansa dla cantery, a potem ew. zimą łatanie kadry wypożyczeniami czy transferami.
ps. to też szansa na zarobek, zawodnicy z rezerw na starcie są z niskimi kontraktami i ew. dość łatwo jest na nich coś zarobić.
0
@Destroyer_of_Worlds Oczywiście, że tak powinno być. U nas wychowankowie dostają szansę często dopiero jak 3,4 czy 5 gracz jest kontuzjowany i już na prawdę nie ma kim grać i wtedy zdarza się że każdy mówi, hej, ten chłopak jest zajebisty. I odkrywamy nową gwiazdę. Szkoda że nie jest to jednak proces przemyślany, bo podejrzewam że takich Gulerow w La Masii to mamy conajmniej kilku.
0
@Destroyer_of_Worlds Naszym problemem jest juz od lat brak zaufania do mlodzików z La Masii, ja nie jestem w stanie uwierzyc ze taki Nico jest gorszy od jakiegos Parejo czy innego Zubimendiego XD no prosba