La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 712 Culés

konto usunięte

4

Od poniedziałku do piątku, piękna pogoda, ale trzeba pracować. Wracasz w piątek,po drugiej zmianie do domu, piękne niebo, gwiazdy,piwko do tego. Kładziesz się spać,budzisz się w sobotę rano, a tu napierdala deszczem,i końca nie widać. I tak co weekend. W poniedziałek będzie słonecznie.

konto usunięte

1

@sevs spokojnie, ja dzisiaj i jutro też idę do roboty.
Chociaż to z własnego wyboru akurat xD

6

@Rust_Cohle "Z własnego wyboru akurat"
@MesQueUnClub96 "tato, chleba nie momy, kiszki mi marsza grają, pusta lodówka"

1

@MesQueUnClub_87 I przy świecach, bo prądu nie ma pewnie ;)

0

@AlexDark00, gdyby nie było to nie czytalibyśmy tylu głupot na La Rambli…

1

@FCB_dimiC Młody pisze z telefonu, więc energia jest pobierana z baterii.

0

@sevs Ty niedawno narzekałeś na ciepło a teraz narzekasz na deszcz, zdecyduj się

konto usunięte

0

@FCB_dimiC No ale ty masz prąd

2

@MesQueUnClub96 Niestety @AlexDark00 też ma. Chociaż ten po za głupotami to i kłamstwa wypisuje.

konto usunięte

0

@Faro ja narzekałem na ciepło? Chyba raczej na jego brak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?