- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1194 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1194 Culés
49
Śmierć bandyty to widać idealny pretekst dla czarnych, by zacząć kradzieże, rozbój i wyrządzanie krzywdy niewinnym ludziom i bądź policjantem w takim gówno kraju, że nawet nie możesz sie specjalnie bronić, bo śmierć kolejnego bandyty to będzie pretekst do jeszcze większych zamieszek.
8
@okiemtypera_lucaxx95 I później jeszcze twoje własne władze będą mówić, że to twoja wina xD Jak policjanci zaczną odchodzić że służby to społeczeństwo się ździwi
7
@Kgorecki2500 ci blisko emerytury są już chyba w siódmym niebie
8
@Kgorecki2500 a potem oczekuje się od nas, czyli poniekąd obserwatorów całego cyrku, by być tolerancyjnym ,dla uchodźców, dla czarnoskórych itp...
8
@okiemtypera_lucaxx95 Ja to się dziwię im że nie strzelają do tego bydła, bo psychicznie trzeba wytrzymywać. Ale może trzeba zacząć i pokazać im że jednak nie warto fikać.
4
@xvcWinterSoldier podejrzewam, że mają wręcz zakaz i w sytuacji, gdy np. podbiegnie do ciebie bandyta np. z mołotowem albo maczetą, to policjant może w zasadzie jedynie uciekać, bo jeśli go zastrzeli, to za chwilkę lewicowe media będą trąbić o drugiej ofierze na tle rasistowskiej, trudno mi uwierzyć, że taka abstrakcja dzieje się naprawdę.
4
@xvcWinterSoldier Dokładnie, a nie ryzykuje się zdrowiem funkcjonariusza.
3
@okiemtypera_lucaxx95 Ja bym tylko magazynek zmieniał z pustego na pełny xD. Jak idziemy w gości to się zachowujemy a nie robimy cyrki. Nie to wyjazd.
4
@xvcWinterSoldier tak myślą cywilizowani ludzie, a nie zwierzęta, które nie mają żadnych wartości, poza tym że żyją w przeświadczeniu, że wszystko im się należy, że jak coś chcą, to mogą to po prostu ukraść, a jeśli ktoś na nich krzywo spojrzy, to mogą go pobić, w zasadzie to nie trzeba na nich krzywo spojrzeć, bo wystarczy np. być Francuzem z krwi i kości i mieszkać tam, gdzie takie bydło się porusza, to np. spalą ci samochód, jak masz córkę, to i jej mogą zrobic krzywdę, nie doszukujmy się tutaj żadnych wartości.