La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

1

Ale widać zdjazd poziomu po oglądaniu meskiego tenisa :D

1

@LukaszFan Zdziwiony Jesteś?

2

@LukaszFan ja wolę oglądać kobiecy czyli Igę, bo męski za długo trwa (nie jestem jakimś wielkim fanem tenisa) :D

2

@FcPortoFan1999 Ani trochę, a przecież tenis to nie sport silowy :D

Zdziwiony to jestem tym, ze tenisista potrafi grać 3-godziny mecz a nastepnego dnia wychodzi na kolejny a jak pilkarz gra co tydzień to jeszcze gadka ze zajechany na koniec sezonu xd

0

@michaleu Tez jestem zdania, ze mężczyźni tez powinni grać po 2 sety az do finału/polfinalu

0

@LukaszFan ja kobiecego to rzygam.. na kilometr ..nawet jak Polka gra to mam wyje…e, jeszcze chcą wyrównania kasy.. bez kitu. Ostatnie lata to tenis kobiecy to kabaret, bezjajeczne przebijanie .. chłopy tez nie lepiej ale jakaś gra jest..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?