La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 911 Culés

konto usunięte

2

Wy też tak macie że lipiec często jest gorący u was w pracy przez urlopy ? U mnie ludzie poszli na urlop i przez 2 tygodnie pracuje z jednym kolega będzie taki zapierdziel że szkoda słów.Tyle dobrego że kasy się więcej zarobi bo szef nam płaci podwójnie za te 2 tygodnie

0

@Mixtape Nie, u mnie nie odczuwa się straty nawet kilku pracowników. Zaleta dużej firmy :)

0

@Mixtape Nie mamy takiego problemu, bo łącznie jest nas szczęściu na pięć stanowisk które obsługujemy i chodzimy na urlopy po kolei

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mixtape U mnie zazwyczaj jest gorący przez słońce ^^

A tak na poważnie, to zależy od tego jaka jest to firma i w jakiej branży pracuje. Jak jest to jakiś produkcjio-montaż, gdzie zatrudnionych jest 500 osób na cztery brygady to jest to nieodczuwalne. Jak masz małą firmę , która zatrudnia po jednej osobie na jedno stanowisko no to wiadomo.

0

@Mixtape coś za coś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?