La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1718 Culés

5

Dobranoc i słodkich snów,bo późna pora.21:30,to pora na sen po całym tygodniu..

3

@FcPortoFan1999 Lato, sobota, 21:30, a ten "dobranoc". Mięczak.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Nie szkoda ci dnia chodzić spać w sobotę o 21?

0

@Dari0G jakbyś ciężko pracował cały tydzień to też byś szedł spać o takiej godzinie, ale jak się ma wakacje wolne od pszyrki to się nie chce spać

konto usunięte

0

@michaleu Fan FC Porto dzisiaj cały dzień na La Bambie pracował oglądając Wimbledon :D

0

@michaleu No tak, wszyscy ciężko pracujący przez cały tydzień, idą latem spać o 21:30 w sobotę. Ty chyba za mało na tę przyrkę chodziłeś, dlatego nie orientujesz się, jak zwykle działa człowiek w weekend. Aha, no i współczuję życia, tylko praca i sen. Jak Łysek z pokładu Idy.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 sobota 21:48 to cała na wino z żoną jak dzieci już spią a później zadowolić kobietę kosztem zarwanej nocki :) no way żebym to przegapił i poszedł spać :D :D :D

1

@Dari0G Ja nie Lubię siedzieć o późnych porach. @Emhyr Absolutnie nie szkoda mi,jak muszę codziennie wstawać o 5/6 rano,i dzisiaj również do Kościoła ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?