La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1697 Culés

10

No dobra, przekonałem się do tych kowbojów. Całkiem spoko ten RDR 2
https://zapodaj.net/plik-IbJF8obYA1
A Artur z tym wąsem wygląda jakby miał dość życia xD
@macio_944 @Jakchcesz @IronSanHybrid @Objectivo @masq @wasacz @marcin62

0

@Kgorecki2500 Ty lepiej powiedz co tam w biedrze kupiłeś na obiad

3

@HighestInTheRoom Hehe... a tak to dzisiaj tylko 6x1,5l wody i trochę jogurtów na zapas

2

@Kgorecki2500 piękna gra. RDR 2 i Wiedźmin 3 to dwie najlepsze gry w jakie grałem.

1

@Kgorecki2500 Panieee, co to za ortodoksyjna dieta? :D

3

@HighestInTheRoom Żadna dieta, po prostu z domu jedzenia na zapas nabrałem :)

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 bo to mój wąs jest.

2

@Kgorecki2500 Unikatowa gierka, mam nadzieję że narracyjnie i fabularnie rockatar uderzy w podobne tony w GTA 6 bo jednak 5 nie zrobiła na mnie takiego wrażenia pod tym względem, ot była okej i nic więcej a po RDR2 kilka godzin chodziłem przybity, niewiele gier mnie tak emocjonalnie skopało po dupsku


konto usunięte

1

@marcin62 wątpię na bank będzie akcyjniak z groteską . Jak poprzedni to się najlepiej sprzedaje. Po to powstała seria REded bo jest poważniejsza.

0

@marcin62 nie wiem, to ty musisz być chyba masochista skoro wolisz być emocjonalnie przybity. Rdr jest piękny ale tylko masochistom może się podobać to co dzieje się z bohaterami bo ja np wolę coś z happy endem jak np w GTA 5. Wtedy chodzę wesoły i nie mam doła jak po koszu od dziewczyny. Dla mnie zawsze lepsze są happy endy choć oczywiście rdr jest topem ale niech w GTA zostaną lepiej na tym co robili w piątce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?