- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1697 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
98 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1697 Culés
10
No dobra, przekonałem się do tych kowbojów. Całkiem spoko ten RDR 2
https://zapodaj.net/plik-IbJF8obYA1
A Artur z tym wąsem wygląda jakby miał dość życia xD
@macio_944 @Jakchcesz @IronSanHybrid @Objectivo @masq @wasacz @marcin62
0
@Kgorecki2500 Ty lepiej powiedz co tam w biedrze kupiłeś na obiad
3
@HighestInTheRoom Hehe... a tak to dzisiaj tylko 6x1,5l wody i trochę jogurtów na zapas
2
@Kgorecki2500 piękna gra. RDR 2 i Wiedźmin 3 to dwie najlepsze gry w jakie grałem.
1
@Kgorecki2500 Panieee, co to za ortodoksyjna dieta? :D
3
@HighestInTheRoom Żadna dieta, po prostu z domu jedzenia na zapas nabrałem :)
1
@Kgorecki2500 bo to mój wąs jest.
2
@Kgorecki2500 Unikatowa gierka, mam nadzieję że narracyjnie i fabularnie rockatar uderzy w podobne tony w GTA 6 bo jednak 5 nie zrobiła na mnie takiego wrażenia pod tym względem, ot była okej i nic więcej a po RDR2 kilka godzin chodziłem przybity, niewiele gier mnie tak emocjonalnie skopało po dupsku
1
@marcin62 wątpię na bank będzie akcyjniak z groteską . Jak poprzedni to się najlepiej sprzedaje. Po to powstała seria REded bo jest poważniejsza.
0
@marcin62 nie wiem, to ty musisz być chyba masochista skoro wolisz być emocjonalnie przybity. Rdr jest piękny ale tylko masochistom może się podobać to co dzieje się z bohaterami bo ja np wolę coś z happy endem jak np w GTA 5. Wtedy chodzę wesoły i nie mam doła jak po koszu od dziewczyny. Dla mnie zawsze lepsze są happy endy choć oczywiście rdr jest topem ale niech w GTA zostaną lepiej na tym co robili w piątce.