La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 748 Culés

konto usunięte

8

Za bycie miłym nie dają zwycięstw. Iga jest miła ale po z kortem, a na korcie to zadziora. Ale piepszą ci na Polsacie xd

7

@wasacz Ważne że każda teściowa chciałaby takie zięcia :P

konto usunięte

2

@adi7adi8 dokładnie ale mnie to rozwaliło.. to jest komentarz o tenisie xd Edit. Fajnie ze hubert jest taki jaki jest, nie mam do niego pretensji tylko do tych z Polsatu xd

2

@wasacz ten komentarz na Polsacie dzisiaj to dramat, co chwila na meczu Świątek gadali o jakimś odczuwaniu bólu przez Bencic i wróżyli, że nie będzie miała siły na 3 setówkę, a teraz kolejne farmazony o jakimś subiektywnym ich rankingu kto jest najgrzeczniejszym zawodnikiem xD

konto usunięte

1

@Tabaluga37 Olejniczak tam i tutaj komentował. ten koleś zawsze byl najgorszym komentatorem dla mnie.. bym słabym tenisista teraz to przenius na komentowanie. A to sztuka. xd Stopa był słabym ale jest dobrym w komentowaniu wiec to nie reguła (;

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?