La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 911 Culés

3

No i super


8

@Faro Aż mi się przypomniał news z czasów posuchy strzeleckiej Lewego o tym, że ustrzelił hattricka w treningowej gierce. Piękne historie.

0

0

@nuevojugador Tak xD Pamiętam to jak w mediach pisali i się tym podniecali jakby hat tricka w finale LM strzelił :D

konto usunięte

0

Takie brednie tylko uświadamiają, jakimi miernotami są Laporta i Xavi

3

@Faro super ja mu jak najlepiej życzę
Przeszedł ciężką kontuzje pod koniec zaczoł strzelać bramki.Liczę ze w 2 miesiace zrobi swoją najlepsza wersje i bedzue najlepszym wzmocnieniem Barcy.Cieszę się ze został czuję ze tu bedzie jak z de jongiem.

0

@Borneo Talentu się nie traci, psychike da sie naprawić i widać że to przepracowal. To wciąż bardzo młody zawodnik

0

@Faro tu chyba jeszcze jest coś on oracuje z fizjo aby się odbudować fizycznie ja myślę że on na poważne granie nie był gotowy.Co powodowało beak pewnoścu.Odbuduje się fizycznie pewność będzie wracać.

1

@AlexDark00 Jak to LM by była to wiadomo, że nie Suárez:D

0

@Bagsik88 Liczysz Lewemu gole na treningu? Już na pewno ma więcej niż Suarez, bo nie było doniesień, że Luisito strzelił hat trick na treningu. No ale to nie był przehajpowany piłkarz jak jest Lewandowski.

1

@AlexDark00 Napisałem o LM, a nie treningu:D Więc nie:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?