La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 692 Culés

0

Słuchajcie no, Raków jako mistrz Polski zaczął eliminacje w Lidze Mistrzów co jest zrozumiałe. Teraz patrze że Legia zacznie eliminacje ale w Lidze Konferencji. Coś mi tu nie pasuje. A to nie jest tak że wicemistrz kraju powinien zaczynać eliminacje w Lidze Europy?

3

@FCBparasiempre Od kiedy wprowadzono ligę konferencji Europy w sezonie 21/22,to dopiero 15 miejsce w rankingu Uefa,może mieć eliminacje ligi europejskiej.

2

@FCBparasiempre Jeszcze kilka lat temu tak było, ale nasza liga spadła w rankingu a UEFA przy okazji utworzyła Conference League więc LE jest obecnie tylko dla mistrza jak odpadnie z el. Ligi Mistrzów

0

@FcPortoFan1999 A na którym miejscu jesteśmy? W końcu ,,Kolejorz" nastukał troche tych punktów w minionym sezonie...

1

@FCBparasiempre Obecnie Polacy zajmują 23 miejsce.

1

@FCBparasiempre Na 24-tym ;/

@FcPortoFan1999 Na stronie UEFA mamy 24 ;)

1

@HighestInTheRoom Uuu, to ja nie wiem gdzie musiałby dojść polski klub w rozgrywkach ażeby zająć te 15-te miejsce? Chyba wygrać Lige Konferencji?

1

@HighestInTheRoom To moja stronka podaje że zajmujemy 23 miejsce,to pewnie dlatego że nie uwzględnia tam Rosjan.

2

@FCBparasiempre W następnym sezonie zdobywcy Pucharu Polski będą brać udział w el. do Ligi Europy

3

@FCBparasiempre Dzięki kampanii ćwierćfinałowej Lecha Poznań z zeszłego sezonu,Polskie kluby nie muszą już dzisiaj rozpoczynać eliminacji LKE,tylko za dwa tygodnie od II rundy.

1

@mordini123 O! i to jest dobra wiadomość dla nas! Dzięki śliczne za info

1

@FcPortoFan1999 No o tym to już zdążyłem się zorientować...

2

@FCBparasiempre Wydaje mi się, że i to by niestety nie wystarczyło, za dużo sezonów Polskie drużyny kompromitowały się z piłkarskimi pasterzami Europy.

Dlatego tak ważne jest, żeby mieć mocną ligową 4-kę, która będzie nas reprezentować w pucharach.
W lidze możemy się kłócić i sobie dogryzać, ale w pucharach będę kibicował nawet Widzewowi, bo liczą się punkty w rankingu i zmiana postrzegania naszej ligi.

@FcPortoFan1999 No to faktycznie musieli Ligę Rosyjską wykreślić, bo na UEFA.com normalnie jest

2

@HighestInTheRoom Dlatego właśnie od Polskich klubów,trzeba wymagać więcej dzięki tym nowym rozgrywkom.Ciężej będzie od sezonu 24/25 dostać się do ligi mistrzów która już będzie taką Superligą pod szyldem Uefa.

2

@HighestInTheRoom Nie no, to jest ,,oczywista oczywistość" żeby cała 4-ka klubowa grała jak najdłużej w europejskich pucharach. Ja osobiście zawsze kibicowałem wszystkim naszym klubom w Europie i to już się nigdy nie zmieni. Natomiast jeśli chodzi o naszą polską lige to już zupełnie inna bajka...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?