La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

1

tylko nie kolejny FerranoFati z Portugalii


1

@DamianBarcaCule wypożyczenie to świetna opcja, jak się nie sprawdzi to go odeślemy do Atleti, a potencjał ma by być kluczowym piłkarzem.

0

@Nieznajomy za darmo raczej nie będzie grał

0

@DamianBarcaCule Według internetów zarabia ok 12-13 mln euro, za taką kasę nie znajdziemy nikogo na jego poziomie.

0

@Nieznajomy a na co nam 10-tka?

0

@tbas Podwieszony za Lewym mógłby zrobić robotę, przy 4-4-2 na pewno lepiej się tam sprawdzi niż Dembele.

0

@Nieznajomy my nie gramy 442

0

@Nieznajomy mamy już kilku na jego poziomie np. Fati lub Torres

0

@tbas kilka podejść do tego systemu już mieliśmy i z Felixem to byłoby chyba optymalne ustawienie

0

@Nieznajomy chyba, a jak nie to Xavi out a nie ty.

0

@tbas No cóż, w tamtym sezonie nasza gra nie wyglądała najlepiej, a w tym mamy skład znacznie słabszy póki co. Jak będziemy robić dalej coś co nie działało tylko z gorszymi wykonawcami to i tak Xavi out

0

@Nieznajomy policz ile razy mieliśmy optymalny skład, lewa strona dramat forma Ansu, Ferran, jak był Pedri od razu lepiej, początek sezonu z Dembele też znacznie lepiej, dramaty w lm zobacz jaki skład mieliśmy bo szpital oczywiście. To nie był problem taktyki, a dostępności piłkarzy, my ławki nie mamy, teraz doszedł Gundo, Martinez więc już znacznie lepiej wygląda, Oriol nie mam pojęcia. Nie nie potrzebujemy Felixa bo on poprostu nie jest do naszej taktyki.

0

@tbas no tylko zapomniałeś że odszedł Busi czy Alba. Trudno liczyć że Ansu czy Ferran nagle formę złapią bo jeden zagrał u nas dobrze może 15 meczy a drugi jakieś 2. Dembele czy Pedri również pokazali na przestrzeni ostatnich lat, że trudno oczekiwać braku kontuzji z ich strony.

0

@Nieznajomy no tylko co Felix ma z budim wspólnego? My to prawego obronce szukajmy i zbierajmy na pivota z prawdziwego zdarzenia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?