La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1846 Culés

konto usunięte

0

Polsat przejmuj Premier League, Eleven Bundesligę i F1 od Viaplay i jestem wygrany (⁠ ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)

5

@MesQueUnClub96 Najlepiej,jakby NC+ to przejęło,Polsat niech sobie przejmuje F1 im.Maksymiliana Verstappena.

0

@MesQueUnClub96 to twoje insynuacje czy jakieś plotki na ten temat chodzą?

konto usunięte

0

@DamianBarcaCule no masz na dole

1

@DamianBarcaCule Viaplay,ma zamiar skupić się na rynkach Skandynawii,a z Polski mają zamiar uciekać w popłochu!

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 Ty nigdy nie jesteś wygrany

1

@FcPortoFan1999 Coś tu śmierdzi zwijaniem biznesu. wchodzą do Skandynawii kosztem UK, USA, Kanady i Polski? Przecież Skandynawia to marginalny rynek w porównaniu do tych wymienionych.

0

@mkord Może po prostu pieniądze większe oferuje Skandynawia?

1

@FcPortoFan1999 No może, ale ilu tam znajdą abonentów w porównaniu do tego co mają? Przecież tam łącznie nie ma nawet 30mln ludzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?