La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1451 Culés

0

Pierwszy raz od dawna obejrzałem dużą część gali freak fightowych. Moje przemyślenia:
-pierwszych trzech nie oglądałem
-walka zadymy najlepsza na gali
-walka meduzy z jaxem bardzo dziwna i bez sensu format.
-kolejna walka to ośmieszenie Daro Lwa, ale też ciekawe zwycięstwo byłego piłkarza, który wygrał przez kopnięcia.
-dominacja Pasterniaka, ale też Tyburski serducho zostawił-fajna walka
-walka Bratana i Nowaczkiewicza mnie nie interesowała
-walka Filipka po pierwszej rundzie było wiadome kto wygra
-Main Event najbardziej kontrowersyjny, jak dla mnie wygrał Alberto. Zawiódł Kubańczyk, bo mało pokazał.

0

@Pedri16Future chwalisz się, że oglądasz jakieś gówno z patusami, ćpunami i prostytutkami? pogratulować

0

@dzbanke zazwyczaj nie oglądam, ale dziś obejrzałem połowę i mi się spodobało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?