- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1181 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1181 Culés
1
Mbappe
uwierzyłbym i nawet w sam transfer bo nie takie rzeczy człowiek widział, czytaj nawet samo przejście Mbappe do PSG, nie wiem jak wielu pamięta ale to było wypożyczenie z obowiązkiem wykupu i tak Paryżanie obeszli FFP
tu mogło by być podobnie piłkarze + wypożyczeni z obowiązkiem wykupu ale jego pensja i charakter to jakaś abstrakcja:)
pod tym kątem nie wiem co musiałby się stać aby przybył
no cóż do koca okienka będą takie plotki z czapy
0
@lucca87
Jakby patrzył tylko na pieniądze, już byłby w Al Hilal.
Zobaczymy, gdzie Kylian będzie we wrześniu. Stawiam na Paryż :€
2
@bartas97 nie no - po tej szopce nie zostanie w Paryżu na ten sezon
Niestety ale raczej przejmiecie go.
0
@bartas97
też tak sądzę, nie no kasa dla niego się też liczy bo w Paryżu niezłą sumkę też przytuli a mimo wszystko Araby to liga farmerska co by o Francji nie mówić to jednak inny poziom + LM
dla mnie łączenie go z Barceloną wydaje się absurdalne ale cóż
0
@lucca87 nie no bez przesady, jest to nierealne w naszej sytuacji. Prędzej CR zdobędzie złotą piłkę niż Mbappe przyjdzie do Barcy.
1
@pioz123
nie pisałem że jest realne
ale potrafię sobie wyobrazić taką formułę jak wypożyczenie z obowiązkiem wykupu + cześciowo w rozliczeniu jacyś piłakrze jeśli szejki chciałby i zarobić i zrobić na złość Realowi, ale to tylko jeśli szejk byłby bardzo wkurzony na Real i bardziej ich nienawidził niż nas to sobie to wyobrażam
przecież dla Realu to byłby jak cios w policzek od szejka
0
@mekston
Tyle, że sam Kylian jest uparty i chciałby zostać. Nie wierze, że Enrique zostawiłaby go na ławce
1
@bartas97 są ME 2024, a Kylian też chce grać. PSG pewnie zejdzie trochę z kasy jakiej oczekuje. Już pada temat 100 mln EUR, co za takiego piłkarza nawet z rocznym kontraktem to dobry deal.
1
@mekston
Porównując transfer Hazarda za 100 mln, to Kylian w prime za 100 mln euro byłby jak darmowy transfer :D