La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1154 Culés

0

Mbappe

przecież szejk sprzedałby Mbappe do Barcelony jedynie jeśli chciałby strzelić mocnego miazgacza Realowi w policzek i oczywiście musiałby przy tym zarobić czyli wziać piłakrzy których kiedyś chciał czyli De Jong i Dembele

kurde to aż tak absurdalna plotka że czuję się jak przy pierwszych plotkach o Neymarze do PSG

1

@lucca87 Na Neymara były jakieś minimalne szansę, Mbappe to jest abstrakcja. Nawet jakby PSG wzięło od nas zawodników, to skąd wziąć kasę na jego chorą pensję?

1

@lucca87 Oczywiście Mbappe musiałby się jeszcze zgodzić, nie mówiąc już o zawodnikach Barcy :).

0

@Luciano99
dla mnie to taki sam poziom absurdu jak wtedy Neymar, nie wierzyłem że wtedy ktoś da za piłkarza ponad 200 mln EUR i od tego zaczął się upadek rynku

pensja- musiałoby odejsc kilku pilarzy z duzo pensja jak właśnie de jong czy dembele

ale jak dla mnie nierealne

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?