La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1579 Culés

2

Tymczasem Redzi zwalniają około 100 osób, bo podobno mają zbyt dużo pracowników.


0

@macio_944 Ciekawe kto teraz będzie tworzył Wiedźmina 4 i remake jedynki -.-

0

@tadzik447 Jakoś sobie poradzą. Wielkość ekipy nie zawsze jest odpowiednikiem dobrej jakości.

0

@tadzik447 Pozostałe 90% studia

a remake jedynki i tak robi zewnętrzny twórca, Fool's Theory

konto usunięte

1

@macio_944 tjaaa, a jak robili tego Cyberpunka to zatrudniali i trzymali 24/7 w biurze. Dziwne zarządzanie maja i jeszcze nakrecaja hype i uj z tego wychodzi. Niech się uczą od R*

0

@DaPidejpi crunch to standard w branży akurat, niezależnie ilu kto ma ludzi terminy i wydawcy gonią ostro xD

A rockstar praktycznie uczy z tym walczyć dopiero teraz, bo jeszcze przy rdr2 mogliśmy słyszeć, że niektórzy tyrali nawet 100h tygodniowo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?